Chicken Kickin

Chicken Kickin

Naucz kurczaki latać

Chicken Kickin' to prosta i darmowa gra, w której Twoim zadaniem jest... wystrzelić kurę w powietrze soczystym kopniakiem. Jeśli zwykłe gry zdążyły zanudzić Cię na śmierć, oto coś oryginalnego. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Proste sterowanie
  • Zabawny pomysł

Wady

  • Może się szybko znudzić
  • Z włączonym dźwiękiem potrafi się zawiesić
  • Przy zbyt małej rozdzielczości widac tylko kawałek ekranu

Niezły
6

Chicken Kickin' to prosta i darmowa gra, w której Twoim zadaniem jest... wystrzelić kurę w powietrze soczystym kopniakiem. Jeśli zwykłe gry zdążyły zanudzić Cię na śmierć, oto coś oryginalnego.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego kury nie potrafią latać, to dzięki Chicken Kickin' zgłębisz tę tajemnicę. Co najważniejsze, w tych brutalnych eksperymentach, nie ucierpi żaden sympatyczny kurczak.

Chicken Kickin' wydano, aby promować grę Fable II na Xboxa. Twoim zadaniem jest wystrzelenie jak największej ilości kurczaków w powietrze w ciągu jednej minuty, przy użyciu własnych butów. Aby zgarnąć dużo punktów musisz celować w odpowiednie miejsca: beczkę piwa, ul, garniec gotującej się wody lub koński zad.

Sterowanie w Chicken Kickin' jest bardzo proste. Naciskamy klawisze 4, 5, lub 6, aby wycelować w odpowiednim kierunku. Przytrzymujemy je, aby nasz kopniak miał odpowiednią siłę.

Chicken Kickin' nie przykuje Twojej uwagi do komórki na długie tygodnie, ale sprawdzi się jako kilkuminutowa darmowa rozrywka. Pod warunkiem, że lubisz kurczaki... lub kopniaki.